Koncepcja i wartości marki

WITAMY W ŚWIECIE KOLASTYNY! 

…to świat, w którym nowoczesne i technologicznie zaawansowane składniki aktywne współgrają z aksamitnymi konsystencjami oraz zachwycającymi kompozycjami zapachowymi, by zaoferować Ci wyjątkową pielęgnację.

Zatroszcz się o swoją skórę zaawansowanymi formułami, które podążają za doświadczeniem klinicznym oraz gruntowną wiedzą dotyczącą potrzeb i prawidłowego funkcjonowania skóry i osiągnij najlepsze rezultaty dostosowane do Twojego wieku i typu skóry.

Odkryj szeroką gamę produktów KOLASTYNA do pielęgnacji twarzy i ciała oraz do opalania, chroniących Twoją skórę i pozwalających Ci czerpać radość z każdego dnia! 


MARKA KOLASTYNA

KOLASTYNA to towarzystwo na każdy dzień. Marka współczesna, optymistyczna, dynamiczna, godna zaufania… To marka, która chroni. Pomaga Ci zmierzyć się z wymagającymi warunkami otoczenia, dbając o utrzymanie i podkreślenie Twojego piękna.

KOLASTYNA jest skierowana do wszystkich kobiet, takich jak Ty, które poszukują produktów oferujących szczere i rzetelne towarzystwo w wysiłku zmierzenia się z codziennym życiem, produktów pozwalających na bycie aktywną jak tylko zechcesz. 


KONCEPCJA

Słońce, niskie temperatury, wiatr, zanieczyszczenia, stres... Warunki środowiskowe oraz tryb życia osłabiają kondycję skóry, przyczyniając się do jej odwodnienia, utraty elastyczności i zdrowego kolorytu oraz przyspieszenia procesów starzenia. Potrzebujesz produktów kosmetycznych, które będę pielęgnować i chronić Twoją skórę, abyś mogła wyglądać i czuć się dobrze.
       
KOLASTYNA to marka kosmetyczna o długoletniej tradycji na polskim rynku, chroniąca skórę od ponad 30 lat.

KOLASTYNA oferuje szeroki wybór produktów, które chronią skórę, dodają energii i pobudzają jej aktywność. Nowoczesna gama preparatów podąża za doświadczeniem klinicznym, gruntowną wiedzą dotyczącą potrzeb i prawidłowego funkcjonowania skóry oraz najnowszymi odkryciami kosmetologii. Zawiera substancje aktywne, które pomagają osiągnąć skórze oczekiwany wygląd i kondycję.
Odpowiednio dobrane składniki aktywne w połączeniu z COLLASTEN COMPLEX® zapewniają skórze skuteczną pielęgnację dostosowaną do rodzaju cery oraz wieku.

Każda kobieta może cieszyć się uczuciem komfortu skutecznie chronionej i pielęgnowanej skóry! 

KOLASTYNA CHRONI TWOJE PIĘKNO