KOL EKO OCHRONA Emulsja do opalania SPF 30 dla dzieci 150 ml

W skrócie
 • KORZYŚCI

 • SKŁADNIKI

 • Zaufaj Kolastynie. Od lat troszczymy się o Twoją skórę, chroniąc ją podczas słonecznych dni.
  Nawilżająca Emulsja Eko Ochronna dla dzieci SPF30:
  TECHNOLOGIA INNOWACYJNEJ OCHRONY: Szerokie spektrum fotostabilnej ochrony przed szkodliwym działaniem UV, promieniowania podczerwonego* i światła widzialnego*.
  TECHNOLOGIA ECOSUN PASS®: Filtry UV, testowane zgodnie z przyjętymi 8 naukowymi kryteriami oceny wpływu na środowisko, z poszanowaniem życia morskiego, lądowego i ludzkiego. Filtry UV zastosowano w trosce o ekosystem oceaniczny.
  HYPOALERGICZNA FORMUŁA: Odpowiednia dla skóry wrażliwej. Opracowana, aby zminimalizować ryzyko reakcji alergicznych.
  OPAKOWANIE PRZYJAZNE ŚRODOWISKU: W 100% podlega recyklingowi. 70% opakowania pochodzi z recyklingu** minimalizując negatywny wpływ na środowisko.
  Nawilżająca formuła opracowana specjalnie dla wrażliwej skóry dzieci nie pozostawia białych śladów.
  Testowany dermatologicznie i pediatrycznie.

  *Test in vitro w promieniowaniu podczerwonym (IR) i świetle widzialnym (HEVL).
  ** nie dotyczy zamknięcia.
 • Sposób użycia: Emulsję nakładaj na skórę równomiernie i obficie przed ekspozycją na słońce. Stosuj kilkakrotnie podczas opalania, w szczególności po pływaniu, wytarciu skóry ręcznikiem czy spoceniu.
  Zmniejszenie aplikowanej ilości preparatu znacząco obniży poziom ochrony. Unikać kontaktu z oczami. Chroń niemowlęta i dzieci przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Unikaj ekspozycji na słońce w godzinach południowych 10:00-16:00. Produkty przeciwsłoneczne nie chronią w 100% przed promieniowaniem UV. Nadmierna ekspozycja na słońce, nawet przy użyciu produktu z filtrami UV, stanowi poważne zagrożenie zdrowia. Pamiętaj o nakryciu głowy, okularach przeciwsłonecznych i odzieży chroniącej przed słońcem.